tel.: +420 605 242 484 | info@villa-real.cz

Prodej bytové jednotky Jesenice, Praha - západ !!! Sleva !!!

Evidenční číslo:  
Plocha: 99 m2
Druh: Byt 3+1 / 3+kk
Okres/Obvod: Praha západ
Obec/Měst. část: Jesenice
Katastrální území: Jesenice
Cena: 4 600 000 Kč, vč. provize RK
Stav nemovitosti: Aktivní

Detailní popis:

Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 3+1/ 2x balkon o výměře 86,60 m2, ke které náleží komora v 1.PP o výměře 8,97 m2, sklepní kóje o výměře 3,96 m2, podíl na společných částech domu a pozemku, a podíl na pozemku o výměře 6.189 m2, který je oplocen a využívám pouze spoluvlastníky (dětské hřiště, zelená plocha, parkoviště, příjezdová cesta). Bytová jednotka se nachází ve 3.NP bytového domu, který je situován v klidné části města Jesenice, Praha - západ. Dispozice: prostorná předsíň, koupelna, samostatné WC, šatna, obývací pokoj s balkonem, ložnice s balkonem, dětský pokoj, kuchyň a spíž. Byt je určen k částečné rekonstrukci, kdy je možno jej dispozičně upravit. Nyní jsou pokoje neprůchozí, WC a koupelna jsou zděné. V předešlých letech proběhla výměna oken, balkonových dveří, hlavních vchodových dveří s bezpečnostním otvíracím systémem, které je nyní na čip, dále výměna poštovních schránek, stoupaček a částečné zateplení domu. Výhodou je uzavřený pozemek, který zajišťuje větší soukromí a bezpečí. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkém okolí (ZŠ, MŠ, zdrav. středisko, lékárna, obchody, supermarkety, banka, pošta, restaurace, široká nabídka sportovního vyžití, wellness, atd). Velmi dobrá dopravní dostupnost, autobusová zastávka 3 min. chůze. V případě zájmu Vám rádi pomůžeme s hypotečním úvěrem.

Specifikace:

Druh: Bytová jednotka Exkluzivně: Ano
Užitná plocha: 99 m2 Stav objektu: Velmi dobrý
Plocha pozemku:   m2 Zařízený nábytkem: Částečně
Možné využití: Bydlení Typ budovy: Zděná
Počet NP: 3 Elektroinstalace: Ano
Počet PP: 1 Sociální zařízení: Ano
Parkování: Na pozemku Kanalizace: Ano
Sklepní kóje: Komora + sklepní kóje Patro: 3
Ulice:   Vlastnictví:  
Prodej bytové jednotky Jesenice, Praha - západ !!! Sleva !!! Prodej bytové jednotky Jesenice, Praha - západ !!! Sleva !!! Prodej bytové jednotky Jesenice, Praha - západ !!! Sleva !!!
Prodej bytové jednotky Jesenice, Praha - západ !!! Sleva !!! Prodej bytové jednotky Jesenice, Praha - západ !!! Sleva !!!  

Realitní makléř:

Martina Dupalová
Tel.: +420 605 242 484
Naši partneři
copyright © by Villa-Real s.r.o. 2008-2019, Created by LEWAN.cz 2008